WJD 2019 Panama Stad

Wereldwijd grootste jongerenevenement in Panama, in januari 2019.
De WJD ( wereldjongerendagen) is het grootste jongerenevenement ter wereld en trekt jongeren uit de gehele wereld. WJD betekent : vrienden maken, culturen leren kennen, feest vieren en het geloof beleven. In Januari 2019 vinden de WJD plaats in Panama.

De dagen bestaan uit deelname aan het hoofdprogramma in Panama Stad, waarbij ook paus Franciscus aanwezig zal zijn. Voorafgaand daaraan zullen de jongeren ook enkele dagen in gastgezinnen verblijvenom contact te leggen met jonge mensen lokaal en uit andere werelddelen. De WJD is bedoeld voor jongeren van 18-30 jaar. Het is een katholiek evenement, maar jongeren van alle geloofsovertuigingen zijn welkom.

12 januari 2019 vertrekken de jongeren en rond 2 februari komen de jongeren weer terug in Maastricht.
Namens begeleiders Kapelaan AnuAntony Kalarickal

Dit is de aftermovie van de WJD 2019 in Panama.

wjd PANAMA

Uw Thuis